Magyar Péter bejelentette, hogy nem tud menni a prájdra mert kihelyezett kormányülésük lesz.
Gondolom szándékosan a felvonulás időpontjára helyezték, hogy ne kelljen megjelennie a felvonuláson, hiszen valószínűleg csak a szavazatuk kellett, semmi más.

De nem csak a felvonulók jártak így hanem pl. szakszervezetek is, akiket most kihagynak minden megbeszélésből.
“Előbb választást kell nyerni, aztán mindent lehet.”
A most nélkülözöttek akkor boldogan tapsoltak majd hatalmasat koppantak. Csak a szavazatuk kellett a Tiszának.
Ezt akarták, ez kellett nekik. Megkapták a változást. Kaptak egy hatalmas nullát.

De legalább Karácsony ott lesz. Nélküle nem buli a buli.

️magyar részről az utóbbi 10 év legsúlyosabb csapása volt az EU-s ügyek terén, hogy Nagy-Britannia kilépett az unióból.

hogy nekik megérte-e, nem tudom, a szűk eredmény, az azt követő pálfordulások, az…

tőlem a saját $z️rával is dobálózhat a miniszterelnök újságírói kérdésekre, mint egy csℹ️mp️nz - utóbbi legalább okos -, de mekkorát vergődött volna a Haladás️, ha apuka azt válaszolja anno, hogy…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média