Jó lenne, ha a tiszások is olvasnák és értelmeznék.
AZ ARROGÁNS TUDATLANSÁG TOTÁLIS GYŐZELME
Nem is az a rémületes, hogy milyen közjogi ámokfutást és tömeglélektani…
Magyar Péter bejelentette, hogy nem tud menni a prájdra mert kihelyezett kormányülésük lesz.
Gondolom szándékosan a felvonulás időpontjára helyezték, hogy ne kelljen megjelennie a felvonuláson, hiszen valószínűleg csak a szavazatuk kellett, semmi más.
De nem csak a felvonulók jártak így hanem pl. szakszervezetek is, akiket most kihagynak minden megbeszélésből.
“Előbb választást kell nyerni, aztán mindent lehet.”
A most nélkülözöttek akkor boldogan tapsoltak majd hatalmasat koppantak. Csak a szavazatuk kellett a Tiszának.
Ezt akarták, ez kellett nekik. Megkapták a változást. Kaptak egy hatalmas nullát.
De legalább Karácsony ott lesz. Nélküle nem buli a buli.
Jó lenne, ha a tiszások is olvasnák és értelmeznék.
AZ ARROGÁNS TUDATLANSÁG TOTÁLIS GYŐZELME
Nem is az a rémületes, hogy milyen közjogi ámokfutást és tömeglélektani…
Amit a Tisza Párt művek sok mindennek nevezhető, de emberségesnek biztos nem.
Forrás: Ahogy a Gazda látja
Lájk ha szerinted is börtönt érdemel Magyar Péter testvére a Szőlő utcai sztori miatt.
️magyar részről az utóbbi 10 év legsúlyosabb csapása volt az EU-s ügyek terén, hogy Nagy-Britannia kilépett az unióból.
hogy nekik megérte-e, nem tudom, a szűk eredmény, az azt követő pálfordulások, az…
tőlem a saját $z
️rával is dobálózhat a miniszterelnök újságírói kérdésekre, mint egy csℹ️mp
️nz - utóbbi legalább okos -, de mekkorát vergődött volna a Haladás
️, ha apuka azt válaszolja anno, hogy…
Kamu Geri üzeni: Törődjetek bele, Budapest szabad, sokszínű és toleráns város! 
Donnie Brasco alkotott a Parlamentben! Ilyet…
Tíz évvel ezelőtt a britek az Európai Unióból való kilépésre szavaztak! Önök szerint jól döntöttek? (szerintem igen).
️Innen vette Magyar Péter a Tisztítótűz-műveletet: