"2022. január 1-jétől megemeljük az ápolók bérét 21%-kal, a bölcsődei dolgozókét, a szociális világban dolgozókét, és a kultúrában dolgozókét pedig 20 %-kal."
Újra Pécsi Cirfandli Esték Extra!
Vendég:
Felföldi László a Pécsi Egyházmegye megyéspüspöke valamint Bányai Gábor a koronavírusból csodálatos módon meggyógyult országgyűlési képviselő.
Várjuk Önöket hétfőn 19:00 órakor a Megyei Közgyűlés Dísztermében (Papnövelde utca 5.). A részvétel továbbra is ingyenes, de regisztrációhoz kötött, az [email protected] email címen várjuk a jelentkezéseket.
/posztok.hu

️
STOP Gyurcsány! STOP Karácsony! 




