Ma az európai háborús párt magyarországi képviselőjét Tiszának hívják. És van békepárt is Európában, a békepárt magyarországi képviselőjét pedig úgy hívják, hogy Fidesz-KDNP.
2026 az utolsó választás az európai háború előtt. 2026-ban a békére kell szavaznunk - Orbán Viktor.
Amilyen kormányunk lesz 2026-ban, annak a kormánynak kell majd megküzdenie Magyarországért, és kimenteni az országot egy nagy valószínűséggel felénk közeledő háborús veszélyből.
Nincs okunk, hogy megváltoztassuk a magyar álláspontot. A háborúnak nincs megoldása a frontvonalon. Márpedig ha nincs megoldás a frontvonalon, akkor azt kell csinálni, amit Trump elnök: tárgyalni.