Amilyen kormányunk lesz 2026-ban, annak a kormánynak kell majd megküzdenie Magyarországért, és kimenteni az országot egy nagy valószínűséggel felénk közeledő háborús veszélyből.
Amilyen kormányunk lesz 2026-ban, annak a kormánynak kell majd megküzdenie Magyarországért, és kimenteni az országot egy nagy valószínűséggel felénk közeledő háborús veszélyből.
Nincs okunk, hogy megváltoztassuk a magyar álláspontot. A háborúnak nincs megoldása a frontvonalon. Márpedig ha nincs megoldás a frontvonalon, akkor azt kell csinálni, amit Trump elnök: tárgyalni.
A legnagyobb háborúellenes gyűlésen a legnagyobb békepárti
Orbán Balázs: Ursula von der Leyen arról beszél, hogy 2030-ra kell készen állnunk egy Európa és Oroszország közötti direkt katonai konfrontációra.
A 2026-os választás üzenete: többet ésszel, mint haraggal.
Telt ház! Köszönjük, Szeged! 


Milyenek a brüsszeli harcok? Orbán Viktor elmondta.
Ilyen volt az eddigi legnagyobb háborúellenes gyűlés, Lázárinfóval és Orbán Viktorral, Szegeden.
Aki békét akar, velünk tart!
Volt Tiszás képviselő is a DPK-n, Lázár János kifejtette neki mi a különbség a TISZA és a Fidesz között.
- Orbán Viktor -
Én azt vállaltam, hogy megváltoztatjuk a magyarok sorsát, azt a sorsot, amit idegenek szeretnének ránk erőltetni, hogy maradjunk kicsik és szegények. Azt akarom, hogy a magyarok…