Magyarország energiabiztonsága nem játék: olyan vezetőre van szükség, aki mind Nyugattal, mind Kelettel képes tárgyalni. Meggyőződésem, hogy ma Európában erre egyedül Orbán Viktor alkalmas. A szuverén magyar energiapolitika záloga a stabil, erős és önálló nemzeti kormány!
Görgess tovább!
Magyar Péter tagadja, hogy a nyilvánosságra került gazdasági program az övék. De akkor mi az ő programjuk? Azt csak a választás után mondják el. Aha...
Ukrajna megint a Barátság kőolajvezetéket támadta. Brüsszelben nem tudják elviselni, hogy Orbán Viktor Trumpnál és Putyinnál is sikeresen garantálta a…