Tízezrek, akik most nyugodtan készülnek az ünnepre,
a TISZA alatt jövőre, már munka nélkül töltenék a karácsonyt
A Kormány és a Fidesz-frakció is szereti Budapestet, szereti a budapestieket.
Éppen ezért nem hagyjuk, hogy a főváros pocsék vezetésének ők és a főváros dolgozói igyák meg a levét.
A kormány ezért rendeletben vállalta, hogyha Karácsonyék nem tudnak fizetni, akkor a kormány garantálja a dolgozók fizetését és a közszolgáltatások zavartalan működését.
A főpolgármester pedig ne mások szoknyája mögé bújjon, hanem vállalja a felelősséget és a megoldáson dolgozzon!
/posztok.hu
600 oldalnyi tömény balos megszorítás. A budai zsúrpubiék 1️⃣3️⃣0️⃣0️⃣ milliárd forintot vennének el a családoktól és 3️⃣7️⃣0️⃣0️⃣ milliárdot a vállalkozásoktól, gyakorlatilag megszüntetnék az összes…
️Brüsszeli gondolatmenet: nem baj, hogy rossz az irány - dobj rá még egy lapáttal 


