Engem a magyar választók választottak meg, én őket szolgálom.
Karácsony bejelent és világot váltana.
Eközben a Combinok ledöglenek a rossz homok miatt
️
Engem a magyar választók választottak meg, én őket szolgálom.
A sikeres oltási programnak is köszönhető, hogy sikeresen újraindítottuk a gazdaságot, ebből pedig a családoknak is részesedniük kell!
Ha a baloldal Budapest dolgait sem tudja rendezni, akkor az országét sem tudják, főleg Gyurcsány Ferenc árnyékából.
A helyzet teljesen nyilvánvaló: Brüsszel elhibázta, ezért vannak most égben az energiaárak.
Ráadásul Brüsszel egy klímavédelemnek álcázott akcióterv keretében további adókat akar kivetni.
Magyarország…
Ha nem lett volna az új speciális magyar családpolitika és minden maradt volna a régiben, akkor 10 év alatt nálunk 120 ezerrel kevesebb gyermek született volna.
Ez Győr vagy Nyíregyháza teljes…
… és ma folytatjuk!
🟠
Isten éltesse a ma 25 éves Fidelitast!
A Gyurcsány vezette baloldal korábban is a családokat sanyargatta, most is ez következne. Nemcsak a családi adókedvezmény lenne a baloldal „áldozata”, hanem az egész családi adórendszer, amely Európa…
A magyar családpolitika öt pillére:
4. Az egész ország működését családbaráttá kell változtatni!
🧭
Mint az előttem szólók, én is aggodalommal figyelem a nyugaton szélsebesen teret hódító újmarxista, új baloldali, Amerikában mondják, woke-mozgalmak térfoglalását is. Úgy látjuk, hogy már az…