… és ma folytatjuk!
Ha nem lett volna az új speciális magyar családpolitika és minden maradt volna a régiben, akkor 10 év alatt nálunk 120 ezerrel kevesebb gyermek született volna.
Ez Győr vagy Nyíregyháza teljes népességének felel meg.
Ha nem lett volna az új speciális magyar családpolitika és minden maradt volna a régiben, akkor 10 év alatt nálunk 120 ezerrel kevesebb gyermek született volna.
Ez Győr vagy Nyíregyháza teljes népességének felel meg.
… és ma folytatjuk!
🟠
Isten éltesse a ma 25 éves Fidelitast!
A Gyurcsány vezette baloldal korábban is a családokat sanyargatta, most is ez következne. Nemcsak a családi adókedvezmény lenne a baloldal „áldozata”, hanem az egész családi adórendszer, amely Európa…
A magyar családpolitika öt pillére:
4. Az egész ország működését családbaráttá kell változtatni!
🧭
Mint az előttem szólók, én is aggodalommal figyelem a nyugaton szélsebesen teret hódító újmarxista, új baloldali, Amerikában mondják, woke-mozgalmak térfoglalását is. Úgy látjuk, hogy már az…
Jobb halászni megtanítani valakit, mint halat vinni.
A mohácsi csata 500. évfordulóját előkészítő megbeszélés. Magyarok, európaiak, emlékezzetek!
Gyönyörű lett a Ferences Gimnázium tornacsarnoka, amely az egész várost gazdagítja:
3️⃣1️⃣7️⃣4️⃣ négyzetméter
20x40 méteres nagytermi pálya
1️⃣2️⃣0️⃣0️⃣ fős befogadóképesség
260 fős lelátó
Gratulálok a…
Stúdióbeszélgetésre hívtak meg a TV Szentendre-be.
A Visegrád 700 programról és az országgyűlési képviselővé választásom volt a két fő téma.
Köszönöm a meghívást, jó beszélgetés volt!
Az adást hamarosan…