Három hét múlva Békemenet! 👉 Mutassuk meg, hogy nekünk Magyarország az első!
Ott találkozunk!
Ott a bravúr!!!
Genk - Fradi 0-1
Még sok ilyet💪⚽️
Ott a bravúr!!!
Genk - Fradi 0-1
Még sok ilyet💪⚽️
Három hét múlva Békemenet! 👉 Mutassuk meg, hogy nekünk Magyarország az első!
Ott találkozunk!
A könnyem kicsordul
Heteken át(!), tudatosan(!) rágalmaztak és vádaskodtak.
A legocsmányabb bűncselekménnyel akartak összesározni embereket, miközben pontosan tudták(!), hogy semmi alapja nincs az…
Hűvös idő, meleg fogadtatás - Vásárosnaményban kedves és támogató környezet várt
Láttátok Tarr Zoltán legújabb durvánál is durvább videóját?
Rátett egy lapáttal az etyeki videóra, és újabb olyan tervekről beszélt, amelyeket a nyilvánosság előtt biztosan letagadnak, de azért…
A Patriótáké a jövő!
Látó János…
“De ki az a Zsolt bácsi?”
Délelőtti ígéretemnek megfelelően alább teszek most egy tényállítást. Pontosabban egy nevet hozok nyilvánosságra.
Előzmények:…
Minden erőnkre szükség lesz, hogy ki tudjuk maradni ebből a háborúból!
Indítsunk aláírásgyűjtést Brüsszel háborús tervei ellen!
- Orbán Viktor-
Orbán Viktor válasza Zelenszkij beszédére: vannak országok, amelyek úgy akarnak maguknak fontosságot tulajdonítani, hogy egy náluk nagyobb országra hivatkoznak.
És vannak országok, amelyek saját…
Orbán Viktor Koppenhágában az EU-csúcs után: fontos napokként jegyzik majd fel az európai történelemben ezeket a napokat.
Mindig beszéltünk háborúról meg békéről, de most először hallottam egy olyan…