A Fidesz főpolgármester-jelöltje döntését Facebook-on jelentette be.
Azt kérte válsztóitól, hogy…
Azt kérte válsztóitól, hogy…
A Monaco focistája négy meccses eltiltást kapott, mert nem vett részt egy homofóbia-ellenes kampányban
tinyurl.com/3xx2ukwt
Szentkirályi Alexandra Vitézy Dávid javára visszalép a főpolgármester-jelöltségtől, de marad a Fidesz-KDNP fővárosi listájának élén – VIDEÓ
tinyurl.com/yc56v6x6
Elhoztuk a Századvég legfrissebb közvélemény-kutatását.