Szentkirályi Alexandra Vitézy Dávid javára visszalép a főpolgármester-jelöltségtől, de marad a Fidesz-KDNP fővárosi listájának élén – VIDEÓ
tinyurl.com/yc56v6x6
A Monaco focistája négy meccses eltiltást kapott, mert nem vett részt egy homofóbia-ellenes kampányban
tinyurl.com/3xx2ukwt
/posztok.hu








