Elhibázott szankciók helyett gazdasági együttműködés - írta közösségi oldalán a miniszterelnök.
A miniszterelnök beszámolója szerint Üzbegisztán elnökével fontos megállapodásokat kötöttek, így a magyar cégek előtt nagy lehetőségek nyíltak az üzbég piacon. 👇👇👇👇