A békéhez erő kell! Ezért is nagyon fontos, hogy sokan vannak, akik civil munkájuk mellett is jelentkeznek a haza megvédésére, és ehhez profi kiképzést kapnak – hangsúlyozta Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő.
A békéhez erő kell! - írta közösségi oldalán a kormányszóvivő.