Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek fontos gondolatokat fogalmazott húsvétvasárnap. A bíboros úgy fogalmazott: "az emberiséget mostanában a félelem, a kiúttalanság jellemzi, és ebben a zavarosnak látszó helyzetben kell meglátni és megmutatni a fényt". A legnagyobb világosság pedig a feltámadás fénye.
: Mirkó István
/posztok.hu







