Hadházy ennek ellenére ki fog állni a Ferenciek terére, és onnan kisétál az Erzsébet hídra.
Görgess tovább!
Vicces hogy azok a balos, tiszás, dékás kommentelők sírnak az államadósság miatt, akik kormánya alatt a legnagyobbat nőtt és rekordon volt GDP arányosan.