Több milliárd eurós befektetést hajt végre kecskeméti üzemében a Mercedes-Benz, főszerepet adva az elektromos átállásban a magyarországi telephelynek – mondta Ola Källenius, a stuttgarti központú autóipari konszern igazgatótanácsának elnöke. A hajtásláncok arányának válto...
Több milliárd eurós befektetés érkezik Kecskemétre.