150 ezer forintért fényképeztette magát az újpesti DK-s alpolgármester, Trippon Norbert azon a rendezvényen, ahol több millió forintól ünnepelték meg magukat és mellékesen azt a világraszóló eseményt, hogy felújították a IV. kerületi Levendula parkot. A helyi Fidesz fra...
150 ezer forintért fényképeztette magát az újpesti DK-s alpolgármester, Trippon Norbert azon a rendezvényen, ahol több millió forintól ünnepelték meg magukat és mellékesen azt a világraszóló eseményt, hogy felújították a IV. kerületi Levendula parkot. #pestisracokponthu
/posztok.hu









