Bejelentette visszavonulását Lőrincz Viktor, olimpiai ezüstérmes birkózó.
„Ahogy lejöttem az olimpiai szőnyegről, a motiváció, ami kell ahhoz, hogy minden feláldozz a sikerért, a számomra megszűnt azáltal, hogy meglett az érmem, amit nagyon szerettem volna” – fűzte hozzá.