Észak-Korea két ballisztikus rakétát lőtt ki a Japán-tenger irányába – közölték a japán és a dél-koreai hatóságok vasárnap reggel.
A japán védelmi minisztérium szerint az észak-koreai rakéták 500 kilométert tettek meg és 550 kilométeres magasságba emelkedtek, majd a tengerbe csapódtak.