A magyar kormány mindet megtesz azért hogy garantálja az energiabiztonságot és az olcsó energiával lássa el a háztartásokat -hangsúlyozta Németh Szilárd.
A rezsicsökkentés fenntartásáért felelős kormánybiztos emlékeztetett: Európában soha nem látott energiaválság alakult ki.