Sarah Huckabee Sanders, Donald Trump volt elnök egykori szóvivője nyerte meg a keddi kormányzóválasztást az amerikai Arkansas államban, így ő lesz az állam első női vezetője.
Az új vezető kampányában azt ígérte, hogy Joe Biden elnöksége és a „radikális baloldal” ellen fog küzdeni.