Szia Timcsike! Látjuk,…
201 éve, 1820. november 18-án az amerikai Nathaniel Palmer fókavadász, hajóskapitány az elsők egyike volt, aki felfedezte az Antarktiszt.
Túl sok csapadékra nem kell számítani a következő napokban.
Origo Itthon #OrigoItthon #OrigoHírek #időjárás
MOZGALMAT INDÍT A KONTRA!
Tudjuk, hogy a külföldi nagyvállalatok milyen kedvesen szoktak viszonyulni Magyarországhoz. Itt az idő, hogy ezt a kedvességet viszonozzuk!
Javasoljuk követőinknek, hogy amíg…