MOZGALMAT INDÍT A KONTRA!

Tudjuk, hogy a külföldi nagyvállalatok milyen kedvesen szoktak viszonyulni Magyarországhoz. Itt az idő, hogy ezt a kedvességet viszonozzuk!
Javasoljuk követőinknek, hogy amíg él a hatósági benzinár, tankoljunk külföldi kutaknál! Tisztában vagyunk vele, hogy mindez veszteséget jelent, de a jószívűségükből kiindulva szívesen látnak mindannyiunkat. Közeleg a szeretet ünnepe, mi lehetne megfelelő alkalom arra, hogy az évtizedek óta működő szeretetáramlás végre visszafelé is meginduljon?

Ne feledjétek hát: amíg van hatósági árplafon a benzináron, csak a külföldi kutak! Ne legyetek xenofóbok!

Jelszavunk: “Üzenjük Rutte Úrnak, mától csak Shellnél tankolunk!”

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye