A baloldali miniszterelnök-jelölt újabb tanácsai: közlekedjenek kisebb autóval, utazzanak…
MOZGALMAT INDÍT A KONTRA!
Tudjuk, hogy a külföldi nagyvállalatok milyen kedvesen szoktak viszonyulni Magyarországhoz. Itt az idő, hogy ezt a kedvességet viszonozzuk!
Javasoljuk követőinknek, hogy amíg él a hatósági benzinár, tankoljunk külföldi kutaknál! Tisztában vagyunk vele, hogy mindez veszteséget jelent, de a jószívűségükből kiindulva szívesen látnak mindannyiunkat. Közeleg a szeretet ünnepe, mi lehetne megfelelő alkalom arra, hogy az évtizedek óta működő szeretetáramlás végre visszafelé is meginduljon?
Ne feledjétek hát: amíg van hatósági árplafon a benzináron, csak a külföldi kutak! Ne legyetek xenofóbok!
Jelszavunk: “Üzenjük Rutte Úrnak, mától csak Shellnél tankolunk!”
Mutatjuk a világ leggazdagabb uralkodóit, hadvezéreit!
Origo…