Teherán láthatóan nem akarja feladni a harcot. Az Egyesült Arab Emírségekből érkező beszámolók szerint síita teokrácia péntek hajnalban ismét drónokkal és rakétákkal támadt az arab országra. Washington korábban azt kommunikálta, hogy megsemmisítették a perzsa állam támadó képességeit, a szakértők azonban úgy vélik, hogy Iránnak még hónapokig elégséges tartalékai lehetnek.