Az ukrán titkosszolgálatok célkeresztjében van Magyarország, a magyar kormány és személyesen a miniszterelnök is – jelentette ki Horváth József, a Szuverenitásvédelmi Kutatóintézet vezetője, biztonságpolitikai szakértő a Kossuth Rádió Vasárnapi újság című műsorában.
Horváth József hangsúlyozta, Magyarország három éve következetesen kiáll a béke mellet.
Görgess tovább!
Trump teljes újraindítást ígért az amerikai–kínai kereskedelmi kapcsolatokban, kezdésnek csökkentené a kínai importra kivetett vámokat
A kommunisták kisajátították a „fasizmus elleni harc” toposzát - Hír.FM
Nagy titok volt a kommunizmus évtizedei alatt, hogy Magyarországon komoly ellenállás bontakozott ki a nácikkal szemben. A kommunisták kisajátították a „fasizmus elleni harc” toposzát. Pedig a Gömbös…