Ilyen hírekkel nehéz…
Szijjártó Péter: a magyar emberek eddig is fizették ennek a háborúnak az árát, ezért is megdöbbentőek az ellenséges és fenyegető lépések Ukrajna részéről.
Ilyen hírekkel nehéz…
Szijjártó Péter: a magyar emberek eddig is fizették ennek a háborúnak az árát, ezért is megdöbbentőek az ellenséges és fenyegető lépések Ukrajna részéről.
Zelenszkij felrobbantaná, Ursula von der Leyen pedig leállítatná a Barátság kőolajvezetéket. 
Kevesebb hergelés, több béke
️
Felelősségünk a béke előmozdítása
Húsz év után rendezték meg ismét az Európa Tanács 46 tagországa állam-és kormányfőinek csúcstalálkozóját.
Elsősorban a békéről beszéltem. Az Európa Tanács is azért…

Munkám során folyamatosan kapcsolatban vagyok a magyar fuvarozók érdekképviseleteivel.
️Köszönöm a NiT Hungary és az MKFE - Magyar Közúti Fuvarozók Egyesületevezetőinek a hasznos meglátásokat,…
Lantos Csaba energiaügyi miniszter úrral Hernádi Zsolt elnök-vezérigazgató úrnál az új MOL-székházban.
Mától 110-zel lehet repeszteni Szerencsre.
👏✌️
Csodálatosan megszépült a tokaji református templom és parókia.
Hála az építőknek és a református közösségnek, de leginkább annak, Akiért épültek templomaink.
Brüsszel javaslata arról szól, hogy újabb fél milliárd eurót költsünk az úgynevezett európai békekeretből Ukrajnába történő fegyverszállításra.
Ezzel szemben szerintünk azonnali fegyverszünetre van…
Napló/1981: A Petőfi irodalmi műfordítói pályázat egyik azeri nyertesével, Ramil Ahmedovval is találkoztunk Bakuban, további közös programokat egyeztettünk.