Büszkeség! 
Győrszemerén egy tartalmas, igazán jó hangulatú beszélgetést folytattunk a szép számú résztvevővel, a közmeghallgatás keretében. Mindenki bátran elmondta a véleményét.
Örülök, hogy konstruktív volt a párbeszéd, mert így én is kaptam néhány tippet a Magyar Falu Program folytatásához!
🤝 Gratulálok a győrszemerei fejlesztésekhez! Folytatjuk!
Hajrá Győrszemere! 


/posztok.hu
határon!
️
Őszöd-15 Mandiner posztsorozat! 

Az EU-s átlagnál jobban teljesít 


Fórum Mezőkövesden.