Ma este a XVIII. kerületben jártam egy teltházas fórumon, ezért hazaérve csak az utolsó pár percét láttam az angol-magyar meccsnek. Így csak az eredményből tudok kiindulni, de abból nagyon. Köszönjük a küzdelmet, és azt, hogy a válogatott megmutatta, hogy az elmúlt évek eredménysorozata nem a múló véletlen műve.
Vereségben, Wembley-ben, győzelemben és komoly szabású döntetlenben is:
Hajrá, magyarok! 
/posztok.hu
Fórum Mezőkövesden.




A 888.hu kérdezett az előválasztási színjáték…



️
Győrben a Szent István Egyetemen kezdődött az országjárás. Kiváló “első állomás” volt. Hasznos és tartalmas beszélgetést folytatunk a győri és a térséget érintő…