Nem az elmúlt 16 év a hibás azért, hogy az emberek jódolgukban rengeteg vizet elhasználnak…
Az összes palesztin témában való megmozdulást olyan csoportok szervezik, akik, vagy egyértelműen arabok, muszlimok, vagy - s ez a fontosabb most: Socialists for Denver, Boulder’s communists, Socialist for NYC.
Szocialista csoportok, mozgalmak, NGO-k. De nincs ez másként a BLM, LMBTQ mozgalmaknál sem. A háttér és finanszírozás ugyanez.
A kellemetlen dichotómia ott kezdődik, amikor az LMBTQ mozgalom az első, aki kiáll “Palesztináért”, sőt gyakrabban mint nem, védi a Hamaszt. Azt a Hamaszt, aki a mai napig megkövezi a melegeket. És ez most nem egy metafóra volt. Tényleg ezt teszi.
De a tömeget ez (sem) érdekli ma. A lényeg, hogy a szocializmus nagy esernyője alatt minden szociálisan, identitásban és “kisebbségben” érdekelt témát összehozzuk és így legyen a nagy kumbaya (összeborulás).
https://gulyasvirag.substack.com/p/hogyan-talal-egymasra-a-szocializmus
/posztok.hu


Hatékony és működő államot! Elég volt a pazarlásból! Követelem az ÁKH – Állami Kondileszerelési Hatóság azonnali felállítását!
️
️
Rajtaütésszerű ellenőrzések! Csengetés nélkül!
Aki nem…





️ Az öngól is gól? Az úgy történt, hogy a Fidesz-kormányt reklámozta Magyar Péter minisztere, amikor Hegedűs büszkén és önelégült fejjel szelfizett az uzsoki kórház tetején, miközben a klímát már…