A háború természete közelebb áll a kvantumfizikához mint a lineáris-kauzális jelenségekhez. Miért gondolom így?
…Igen, a Te hibád, heteronormatív magyar adófizető fogyasztó, hogy a piacon ezekben a percekben 708 euró egy megawattóra villany ára, nem pedig a “szent” piacé meg azé, hogy az alkonnyal egyszerre sötétül el minden napelem-panel.
A Te hibád, hogy 6.500 MW csúcsigényed van ezekben a percekben, nem az, hogy ezt nem tudja kielégíteni 14.000 MW (!) beépített erőművi kapacitás, mert ebből 9.000 MW naperőmű…
Különben is, miért süt annyira a Nap, egyidejűleg miért nem süt tovább a Nap este. Orbán, Putyin meg a fideSS miatt. Ha kevésbé sütne de tovább, akkor termelhetnének a panelek miközben nem menne annyi klíma. Na majd ha megvalósul az igazi tiszacializmus, már úton vagyunk, de nem vagyunk még ott.
Sebaj, addig is FAM, alias Martin Ethelwolf tiszás klímaszakértő majd megítél két unikum közt a Finga foteljében pöffeszkedve a belpesti jakobinus csőcselékével, akik pajzsra emelték a milliárdos olajembert is, aki most a klímák kikapcsolására buzdít. Igen, ez ugyanaz, aki a felrobbant tiszaújvárosi petrolkémiai üzem elől megnyugtatott mindenkit, hogy nincs veszélyben az üzemanyaggyártás, noha nem is gyártanak ott üzemanyagot. Én meg pogányként is magamra veszem a klímakeresztemet a nemlétező klímabűnömért, amit FAM kiszab rám. Klímapogányként.
/posztok.hu

️ Az öngól is gól? Az úgy történt, hogy a Fidesz-kormányt reklámozta Magyar Péter minisztere, amikor Hegedűs büszkén és önelégült fejjel szelfizett az uzsoki kórház tetején, miközben a klímát már…
️Kezdődik! Áradnak a milliárdok! Magyar Péter közel egymilliárd forint közpénzt ad a költségvetésből a Tisza pártalapítványának! Vagy a tiszás közpénz nem is közpénz?


