De ki nyílt a csipa


Felvettünk egy jó kis Trollt.
Menő lesz.
Sajnos némileg tiszteletlen és kritikus voltam a drága miniszterelnök úrral, így a közeljövőben -nagyon helyesen- semmilyen közfeladatot nem láthatok majd el, és a közügyek gyakorlásától is el leszek tiltva. (Nagyon helyesen.)
Természetesen a saját kérésemre.

A fényességes és dicsőséges vezetővel nem szabad így beszélni!
Éljen a forradalom, éljen a rendszerváltás, éljen Péter, le a kritikus közszereplőkkel, le a kötekedőkkel, a tiszteletlenekkel!
Áraggyon!!
/posztok.hu


️




