Felvettünk egy jó kis Trollt.
Menő lesz.
Sajnos némileg tiszteletlen és kritikus voltam a drága miniszterelnök úrral, így a közeljövőben -nagyon helyesen- semmilyen közfeladatot nem láthatok majd el, és a közügyek gyakorlásától is el leszek tiltva. (Nagyon helyesen.)

Természetesen a saját kérésemre.

A fényességes és dicsőséges vezetővel nem szabad így beszélni!
Éljen a forradalom, éljen a rendszerváltás, éljen Péter, le a kritikus közszereplőkkel, le a kötekedőkkel, a tiszteletlenekkel!

Áraggyon!!

Ma még számít a véleményed: Válassz a bosszú és a jog között!
Magyarország jobbat érdemel. A kampány után békét érdemel. Mert az állam a nemzet közös otthona, a tartóoszlopait nem lehet ledönteni…

50 ezren lettünk! Köszönöm Nektek!
Közben egy kis játékra is hívnálak Titeket

☝️Azt hiszik nem olvasunk, nem nézünk híreket.
Azt hiszik Strasbourg vagy Brüsszel messze van és onnan a hírek nem vagy késve, esetleg (reményeik szerint) átcsomagolva, érkeznek meg hozzánk.

👉A Tiszás…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média