50 ezren lettünk! Köszönöm Nektek! 

Közben egy kis játékra is hívnálak Titeket 
Ma még számít a véleményed: Válassz a bosszú és a jog között!
Magyarország jobbat érdemel. A kampány után békét érdemel. Mert az állam a nemzet közös otthona, a tartóoszlopait nem lehet ledönteni minden választás után.
Emeld fel a szavad: (petíció a kommentben)
/posztok.hu






Gyertek el egy hét múlva pénteken a 777 OFFLINE-ra, beszélgessünk az abortuszról!☝️
