Köszönöm mindenkinek. 
❤️
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor #irigység #mihazánk #tisza #mindenszarhívők #hello #isten…
Ma este a Magyar zászlókat leveszik! Pride zászlók kikerülnek! A Pridmester úr a csődben lévő fővárossal fogja ezt fizettetni? Mit gondoltok?
/posztok.hu

Gyertek el egy hét múlva pénteken a 777 OFFLINE-ra, beszélgessünk az abortuszról!☝️

Szabadok…némi iróniával.
Az osztrák újságíró jelentősen árnyalja az aranykonvojjal kapcsolatos hamis tiszás narratívat
️Chris Veber, a független osztrák újságíró nemrégiben ismét leleplezte azt a hatalmas botrányt, amely az…
