Magyarországon a rendszerváltoztatás óta semmilyen ügy és semmilyen párt nem kapott akkora támogatást, mint a gyermekvédelmi törvény. Három es félmillió ember szavazott mellette 2022-ben.
A Fidesz és a KDNP meggyőződése, hogy az állam senkinek ne adjon életvezetési tanácsokat, de a gyermekek védelmét, testi és lelki fejlődését szigorú szabályokkal kell biztosítani. Ebbe semmilyen genderpropaganda nem fér bele.
A gyermekvédelem ügye Magyarországra tartozik, ezzel kapcsolatos döntéseket nekünk kell meghoznunk. A magyar kormány ennek megfelelő álláspontjáról a miniszterelnök az alábbi levélben tájékoztatta a köztársasági elnököt.
A kormány NEM MÓDOSÍTJA A GYERMEKVÉDELMI TÖRVÉNYT, hiába követeli ezt az Európai Unió Bírósága - erről tájékoztatta Orbán Viktor az államfőt. A magyar gyerekek többet érdemelnek, mint a liberális…
Orbán Viktor levélben tájékoztatta a köztársasági elnököt arról, hogy a magyar kormány az EU Bíróságának döntését a gyermekvédelmi törvényről nem hajtja végre. A levél és a részletek a kommentben.
🏳️Magyar Péter leendő kormánybiztosa, "Csipke Józsika" megalkotója valószínűleg többet foglalkozott a gender-tudományokkal, mint a magyar választási rendszerrel, ezért gondolhatja, hogy a listás…