A ma megjelent hangfelvételből látszik, hogy Magyar Péter már 2024-ben is pontosan tudta, hogy háborús veszély van.

Jó okkal gondolhatjuk, hogy az ő megbízatása arra terjed ki, hogy Magyarországon egy olyan politikát lehessen meghonosítani, amely nem a békét támogatja, hanem Brüsszel háborús politikáját hajlandó folytatni.

️​ Elfogadhatatlan

Az Európai Bizottság felszólította a magyar kormányt, hogy függessze fel a védett üzemanyagárak alkalmazását és a rezsicsökkentett gáz- és villanyár kivezetését követeli.

️​ Ez…

Magyar Péter maga ismerte el: szerinte „g*ci nagy háború lesz” — hogy pontosan idézzem.

Éppen ezért ma nem az a valódi kérdés, hogy Magyarország Európához, Oroszországhoz vagy Amerikához tartozik-e.

A…

Orbán Viktor: véget ért a Nemzeti Petíció. A magyar emberek rekordszámban mondtak nemet az olajblokádra, és a háború finanszírozására.

Itt az idő, hogy érvényt szerezzünk az akaratuknak. Most vasárnap…

Lezárult a nemzeti petíció: a magyar emberek rekordszámban nemet mondtak az olajblokádra és a háború finanszírozására!

Az ukrán háborúról szóló nemzeti petíciót a tegnapi napon lezártuk, köszönöm…

Véget ért a Nemzeti Petíció. A magyar emberek rekordszámban mondtak nemet az olajblokádra, és a háború finanszírozására.

Itt az idő, hogy érvényt szerezzünk az akaratuknak.
Most…

Mindenkit képviseltem, és mindenkit képviselni is fogok! Együtt megyünk tovább!

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média