Az európai vezetők eldöntötték, hogy Európa háborúba megy. Ideje megálljt parancsolni ennek az őrületnek, mi a béke pártján állunk!
Orbán Viktor:
Aki gyerekekhez nyúl, azt miszlikbe kell aprítani.
Orbán Viktor:
Aki gyerekekhez nyúl, azt miszlikbe kell aprítani.
Az európai vezetők eldöntötték, hogy Európa háborúba megy. Ideje megálljt parancsolni ennek az őrületnek, mi a béke pártján állunk!
A szomszédunkban zajló tragikus háborúban nap mint nap emberek halnak meg, és minden elvesztett élet után árvák, özvegyek és gyászoló édesanyák maradnak hátra.
A háborúnak minél előbb véget kell érnie…
Szerintünk a háború csak rossz lehet. De nyugaton azt gondolják, hogy pénzt is lehet csinálni belőle.
Harmadik alkalommal tartottak országjárást a Digitális Polgári Kör szervezésében, a háború ellen, ezúttal Kecskeméten.
👉A rendezvényen elhangzott: amilyen kormányunk lesz 2026-ban, az lesz a sorsunk a…
Ez hatalmas érték, meg kell védeni! Nem hibázhatunk!
Mi itt a Bácskában Békét szeretnénk.
A legnagyobb politikai közösségként, Mi ezt tudjuk garantálni!
Hajrá, Bácska!
❤️
Egységben az erő! Kupaktanács választmányi ülés előtt.
Hollik István, Fülöp Attila
Erőssé kell tennünk Magyarországot, hogy ki tudjunk maradni a háborúból.
2026 áprilisban lesz a háború előtti utolsó választás, amilyen kormányunk lesz 2026-ban, az lesz Magyarország sorsa a háborúval…
Orbán Viktornál is járt ma a Mikulás! 🎅⤵️
Orbán Viktor megérkezett a kecskeméti, Háborúellenes Gyűlésre!