Szerintünk a háború csak rossz lehet. De nyugaton azt gondolják, hogy pénzt is lehet csinálni belőle.
A szomszédunkban zajló tragikus háborúban nap mint nap emberek halnak meg, és minden elvesztett élet után árvák, özvegyek és gyászoló édesanyák maradnak hátra.
A háborúnak minél előbb véget kell érnie, hogy ne vesszen oda több emberélet.
/posztok.hu
Harmadik alkalommal tartottak országjárást a 



️Háborúellenes gyűlés Kecskeméten: “Erőssé kell tennünk Magyarországot, hogy ki tudjunk maradni a háborúból. 2026 áprilisban lesz a háború előtti utolsó választás, amilyen kormányunk lesz 2026-ban, az…