Nagy erőkkel szervezzük a Budapesti Békecsúcsot. Trump békét akar.
A Parlamentben jön a csihi-puhi, azonnali kérdésekre válaszolok.
Patrióta szövetségesek érkeznek. Jön Alice Weidel Németországból és a…
Bencsik András, Harcosok órája:
Szimbolikus párviadalt fogunk Budapesten vívni, mert a délelőtti Békemenet után délután megpróbálnak majd erre egy ellenválaszt adni. De érdektelen, hogy melyik rendezvényen lesznek többen. Ha mi kellő erőt tudunk egymásnak adni, akkor minket nem lehet legyőzni!
Nagy erőkkel szervezzük a Budapesti Békecsúcsot. Trump békét akar.
A Parlamentben jön a csihi-puhi, azonnali kérdésekre válaszolok.
Patrióta szövetségesek érkeznek. Jön Alice Weidel Németországból és a…
Deutsch Tamás, Harcosok órája:
Ahogy megköttetik a béke, az egész háborúpárti Európai Parlamentnek fel kellene oszlatnia magát.
Deutsch Tamás, Harcosok órája:
Több mint 3 éve minden baj forrása az orosz-ukrán háború.
Az emberek értik, hogy béke kell, ezért is írják alá sokan
a Fidesz petícióját.
A Gondosórát minden 65 éves magyar állampolgár ingyen igényelheti: aki használja, egy gombnyomással jelezheti, ha segítségre van szüksége, és nem csak vészhelyzetben. A program jövőre is folytatódik.
Három nap múlva Békemenet! Mi ott leszünk! Te is? #fidelitas #békemenet
🤝 Történelmi idők, történelmi tét. Álljunk ki minél többen Magyarország szuverenitásáért és békéjéért! 

#KDNP #Hit #Hűség #Erő
Dr. Seszták Miklós: Ma a tervek és az elképzelések valami egészen különleges és értékes halmaza fogalmazódott meg Kisvárdán, a Városháza falai között. MI EGYÜTT ÉPÍTJÜK a jövő KISVÁRDÁJÁT!
🤝…

Történelmi csúcson a magyar foglalkoztatás!
Tavaly már 4 millió 699 ezren dolgoztak hazánkban – ez több mint egymillióval több, mint 2010-ben volt. A 20–64 évesek foglalkoztatási rátája 81,1 százalék,…
Ha a budapesti békecsúcs sikerrel zárulna, az a családok zsebére is pozitívan hatna: könnyebb lenne a rezsicsökkentést fenntartani! Az energiaárak már most eséssel reagáltak a két hét múlva várható…
-Rétvári Bence-
Orbán Viktor többet tett egyedül Európa biztonságáért, mint az összes többi EU-s vezető együtt.
Link a kommentben. 