Közösen építjük a jövőt, a helyi közösségek erejére alapozva. 
Hétfőn ismét Harcosok órája!
Vendégeink Deutsch Tamás EP-képviselő és Bencsik András, a Békemenet egyik ötletgazdája, főszervezője.
️Legfontosabb témáink:
Trump-Putyin Budapesten,
Brüsszel már jövő januártól elvenné a rezsicsökkentést,
retteg Magyar Péter a Békemenet erejétől!
🤝Harcosok órája 7:30-8:30 között élőben a Youtube-on és a Facebookon.
Közösen építjük a jövőt, a helyi közösségek erejére alapozva. 
Sokan vagyunk. Nincs megállás! Jó volt veletek! 


A kiskakas bárhogy kukorékol, mindig kiskakas marad.
Orbán Viktor:
A kiskakas bárhogy kukorékol, mindig kiskakas marad.
Link a kommentben.
Kemény edzőtábor Zánkán. 
Azt hittem, az éjjel soha nem ér(het) véget, de eljutottunk a reggelig. Jó hír, hogy mindenki egyben van!
Délelőtt meló, seregszemle.
Itt már lelkesíteni nem kell, itt mindenki…
Orbán Viktor, Harcosok Klubja:
Délután is meló. Telefon a német kancellárral. Ha vasárnap hív, nyilván helyzet van.
Amit a kert ad, azt meg kell becsülni! :) Dolgoztunk vele, meg is hálálta. A spájzban már nincs üres polc, sorakoznak a befőttek, lekvárok, paradicsomlé, savanyúság.
Vidéken nincs idő unatkozni.…
Békemenet, Békecsúcs, nemzeti ünnep, uniós csúcs. Izgiiiii💪👍
Hétfőn ismét Harcosok órája!
Vendégeink Deutsch Tamás EP-képviselő és Bencsik András, a Békemenet egyik…
A Tiszával egy olyan gyűlöletkommandó jelent meg és a gyűlöletnek egy olyan mértéke, amit soha korábban nem lehetett megtapasztalni. Ezt józan ésszel el kell ítélni! - Gulyás Gergely