Orbán Viktor, Harcosok Klubja:
Délután is meló. Telefon a német kancellárral. Ha vasárnap hív, nyilván helyzet van.
Kemény edzőtábor Zánkán. 
Azt hittem, az éjjel soha nem ér(het) véget, de eljutottunk a reggelig. Jó hír, hogy mindenki egyben van!
Délelőtt meló, seregszemle.
Itt már lelkesíteni nem kell, itt mindenki lelkes. Tiszta tekintetek, erős közösség. Készen állunk arra, hogy a hátralévő hat hónap minden napján megvívjuk a csatát a hazánkért. Szenvedélyesen szeretjük Magyarországot.
Jó volt veletek, fantasztikusak vagytok, köszönöm, hogy eljöttetek - hangsúlyozta Orbán Viktor a Harcosok Klubjában.
/posztok.hu

Békemenet, Békecsúcs, nemzeti ünnep, uniós csúcs. Izgiiiii💪👍
Vendégeink Deutsch Tamás EP-képviselő és Bencsik András, a Békemenet egyik…
A Tiszával egy olyan gyűlöletkommandó jelent meg és a gyűlöletnek egy olyan mértéke, amit soha korábban nem lehetett megtapasztalni. Ezt józan ésszel el kell ítélni! - Gulyás Gergely




️
A brüsszeli magyar közösség minden évben ünnepélyes szentmise keretében tiszteleg 1956 hősei emlékének.