Németországra, amikor gyerek voltam, úgy tekintettünk innen Magyarországról, mint a lehetséges világok egyik legjobbika. Technológia, fejlettség, fegyelem, munkakultúra, rend, tisztaság. Ez volt a helyzet 15 évvel ezelőttig. Mert olyanok nem szeretnénk már lenni, amilyen most, a migráció után. Németország akkor versenyképes volt, de amilyenek ott most az állapotok, azt mi itt nem szeretnénk - fejtette ki Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth Rádióban.

Egy magyar embernek azért kellett meghalnia, mert az ukrán állam pribékjei agyonverték - reagált Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium államtitkára az ukrán külügy sajtótájékoztatójára.

Dr. Hatala József nyugalmazott rendőr altábornagy, a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács elnöke és munkatársai voltak a Szent Imre Kollégium előadói a Hungarikum Ligetben, az Európa Szabadegyetemen.

Több tízezer álprofil várja lélegzetvisszafojtva a Tisza Pártban, hogy megtörténjen végre a jelöltek kiválasztása és bemutatása.
De ezt a mai kongresszusra sem sikerült összehozni sajnos. Nagy kudarc,…

Megemeltük az Otthon Start Program ️ felső határát: házvásárlás esetén 1️⃣0️⃣0️⃣ millió helyett 1️⃣5️⃣0️⃣ millió lesz az árkorlát! Támogatjuk az első saját otthon megszerzését!

Ez főleg az…

Minden eszközzel megvédjük a gazdák érdekeit! Az Ukrajnával határos uniós tagállamok Magyarország vezetésével közösen szólítják fel Brüsszelt, hogy Kijev érdekei helyett védje meg az európai gazdákat

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média