Gyurcsány kiadta az ukázt a dollárbaloldal junior szervezetének, a Momentumnak.

Gyurcsány Ferenc 2023. tavaszán azzal büszkélkedett, hogy pártja EP-képviselői voltak, akik kitalálták azokat a zsaroló politikai feltételeket, amelyeket aztán jogi köntösbe öltöztetve az Európai Bizottság fogalmazott meg Magyarországgal szemben.

👉 Így fogalmazott a Spirit FM adásában: „ebben nem kell hazudni, mi voltunk ott. Ez a dolgunk.”

Ezek után a momentumos Hajnal Miklós néhány napja döbbenetes módon azzal büszkélkedett, hogy Donáth Anna és Cseh Katalin minden erejükkel azon dolgoztak, hogy megakadályozzák, hogy a magyar polgárok, pedagógusok, önkormányzatok, a kis- és középvállalkozások, valamint az egészségügyi intézmények hozzájuthassanak a jog szerint nekik járó uniós forrásokhoz.

👉 Hajnal Miklós ezt mondta az ATV-ben: „több mint másfél éves folyamat volt, amíg egyáltalán a kormány el tudta érni, hogy jöjjenek az uniós pénzek.
Azt gondolom, hogy nekik (Donáth Anna és Cseh Katalin) abban komoly szerepük volt, hogy ez így alakult.”

Ez gyalázatos, és nem maradhat politikai következmények nélkül!

Ki kell vizsgálni, hogy milyen politikai manőverek történtek a dollárbaloldalon, amivel ilyen kézzelfogható, súlyos károkat okoztak a magyar polgároknak - jelentette ki Deutsch Tamás.

Több mint 900 millió forintból fejleszthetnek a térség települései
A TOP Plusz keretein belül ismét jelentős támogatás érkezik a térségünkbe. A 930 millió forintos keretből ezúttal Sükösdön, Dusnokon,

A Gyurcsány-féle baloldal soha nem támogatta a gyermekvédelem ügyével kapcsolatos döntéseket:

nem támogatták a szigorúbb büntető törvénykönyvet,
nem támogatták a pedofil-nyilvántartás létrehozását,…

A magyar EU politika három pillére:

1. Szuverén tagállamként valódi európai alternatívát kínálni az EU számára.
2. Nemzeti érdekeinket hatékonyan képviselni és politikai mozgásterünket megőrizni.
3.…

Gyurcsány Ferenc a Momentumot is arra utasította, hogy azon dolgozzanak az EP-képviselői Brüsszelben, hogy a magyarok ne juthassanak hozzá az uniós forrásokhoz!
Nem maradhat politikai következmény…

❤️ Hétvégi ajánlatom: XIII. Dunakanyar Kézműves Kiállítás és Vásár, Szigetmonostoron! Szombaton a Faluháznál, reggel 9 és délután 5 óra között rendezik meg ezt a nagyszerű családi programot.
A…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média