Az elmúlt hetekben látható volt, hogy a tavaszi időjárás megjelenésével a munkagépek is visszatértek a Jászberény elkerülő út harmadik, záró…
Ne feledjük! A baloldal minden aljasságra képes.
Holnap legyünk ott mindannyian, és őrizzük meg hazánk békéjét és biztonságát!
/posztok.hu








