Holnap döntünk hazánk sorsáról és a gyermekeink, családjaink jövőjéről!
Mindenkire szükség lesz, hogy megvédjük a közösen elért eredményeinket, s megőrizzük Magyarország biztonságát!
Szavazzunk holnap a…
Csak egy dolog számít.
Holnap döntünk hazánk sorsáról és a gyermekeink, családjaink jövőjéről!
Mindenkire szükség lesz, hogy megvédjük a közösen elért eredményeinket, s megőrizzük Magyarország biztonságát!
Szavazzunk holnap a…
Az algyői piacon kezdtem a napot. Ha már itt jártam, Zitának is vettem virágot. Hajrá Algyő!
Köszönöm a támogatást!
️ A hosszútávfutás ugyan sokáig tart, de az utolsó száz méter a legfontosabb, ott nem lehet elfáradni. Holnap választunk, használjuk ki még a mai napot!
Reviczky Gábor: Csak a Fidesz!
️Hajrá Magyarország! Hajrá magyarok!
Üzenjük Márki-Zaynak: 🟠A nők is ott lesznek a választáson
️
🟠Főleg azok után, ahogy beszélt róluk
️
“Az édesanyánál, édesapánál jobban gyermeket senki nem szeret. Ezért hagyjuk az édesanyák és édesapák kezébe a gyermeket.” (Böjte Csaba)
Védjük meg gyermekeinket! Holnap 4️⃣xNEM a gyermekvédelmi…
Nem ma kell győzni, nem hétfőn, hanem holnap!
Ehhez el kell menni szavazni a Fideszre és jelöltjeire! 🟠