A hódmezővásárhelyi gyermekek és idősek elleni bűnnek tekintem a közétkeztetés privatizálását.
Brüsszelben olyan magyar kormányt akarnak, amely nem okoz gondot azzal, hogy folyamatosan kiáll a nemzeti érdekek mellett.
Azonban nincs jogalapjuk, előbb-utóbb meg fogjuk kapni a forrásokat.
/posztok.hu

️
️ Egészen hihetetlen, hogy napok óta már megint mit művel a világ.

az M44-es autópálya újabb szakaszát
Biztos vagyok benne, hogy az online oktatás során szerzett tudást gyermekeink a jövőben is hasznosítani tudják a munkaerőpiacon. 





