Magyar Péter semmire sem utasíthatja a legfőbb ügyészt.
Magyar Péter megint nem tud uralkodni magán. A Fidesz már meg sem lepődik azon, hogy a miniszterelnök újabb alkotmányos határokat hág át. A magyar alkotmány szerint az ügyészség és a legfőbb ügyész független, és kizárólag a parlamentnek felelős. A miniszterelnök a legfőbb ügyészt nem utasíthatja.
Ha mégis megteszi, az a hatalommal való visszaélés brutális megnyilvánulása.
A Fidesz felszólítja Magyar Pétert, hogy térjen vissza a polgári és jogállami kormányzás talajára.
Görgess tovább!
Magyar Péter nem méltó arra, hogy Magyarország miniszterelnöke legyen!
Milyen biztosítékokat kaptunk arra, hogy Ukrajna valóban végrehajtja a kisebbségi akciótervben tett vállalásokat a kárpataljai magyar közösség jogainak helyreállítására? Hogyan lehet kizárni, hogy az…
A politikából való visszavonulásáról, majd visszatéréséről, az önkormányzati rendszer jövőjéről és a Fidesz választási vereségének okairól beszélt Navracsics Tibor. A volt…