Melyik úton fogunk haladni?
Demokráciában élünk, a magyarok erről dönthetnek, és jól is teszik, ha időnként négyévente döntenek arról, hogy merre haladjunk. Jól látható, hogy két út van előttünk, haladhatunk a brüsszeli úton, ami azt jelenti, hogy a pénzünket innen elviszik valahova máshova, valahol máshol használják föl, és valaki mások fejlődnek belőle.
A másik lehetőségünk, hogy itt maradunk, Magyarországon, rajta maradunk a magyar úton, és haladunk úgy, ahogyan tettük ezt az elmúlt 15 évben, és akkor Magyarország fejlődni fog, és akkor Magyarország növekedni fog, és akkor Magyarország erősödni fog - jelentette ki Orbán Viktor az M4 útátadón.
/posztok.hu

EZ MÁR A VÉG!


élőben
Nagyon remélem, hogy 2026 elhozza a békét.