EZ MÁR A VÉG!

A 444 droidjai, a Tisza Párt talán legviccesebb szekértolói addig kotorásztak a baloldali fiók (leg)mélyén, amíg rá nem találtak Palócz Évára, mint “független” gazdasági szakértőre.

A független, vértiszás Palócz Éva (ő látható a képen) aztán tollba mondta a 444-nek, hogy a magyar gazdaságban MINDEN rossz, az elmúlt 16 évben Orbán Viktor MINDENT elrontott. Trump pedig a világvége

️ Szemelvények Palócz Éva életrajzából:

1974-ben a Marx Károly Közgazdasági Egyetemen szerzett közgazdász diplomát

1980-1981-ben a Marx Károly Közgazdasági Egyetemen szerzett doktori fokozatot

1995-1998 között, Surányi György elnöksége alatt a Magyar Nemzeti Bank középvezetője

2009-ben, miután és miközben a baloldali elvtársai csődbe vitték Magyarországot megkapta tőlük a Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje kitüntetést

☝️TIPIKUS TISZÁS GAZDASÁGI GURU!

Ők akarják visszavenni az ország irányítását: a Palócz Évák, Surányik, Bokros Lajosok, Kéri Lászlók, Lengyel Lászlók, Petschnig Mária Ziták, Havasok, Jusztok, Verebesek, Friderikuszok… stb, tuningolva a 2022-es hülyékkek, mint Márki-Zay, Fekete-Győr, Hadházy… stb.

A CSK pedig MAGYAR “az SZDSZ és Demszky volt a kedvencem” PÉTER

☝️És nem csak visszatérni akarnak, hanem ránk akarják erőltetni a 2010 előtt megismert eszetlen, balos, liberális, globalista megszorításaikat.

️Köszi, 444!

Mindig nagy segítség, amikor leleplezitek, hogy kik is ők valójában.
Tapsikoljatok csak Palócz Évának és a balos Tiszának!

Boldog karácsonyt!

- Orbán Viktor –
Végre elkészültünk ezzel az úttal, az M4 Törökszentmiklós-Kisújszállás közötti szakaszával. Ígértük, hát utakat hoztunk a Kunságba, ami mindig a haza egyik meghatározó ereje volt.

A Kormány az ígéretét betartva közel 9 milliárd forintot utalt át a Fővárosnak trolikra!

Reméljük Karácsony Gergely ezt is bemondatja majd a hangosbemondókban!

Újabb lépés előre az országépítés útján

Kenderesen ma átadják az M4-es autóút vadonatúj, 34 kilométeres szakaszát Törökszentmiklós és Kisújszállás között. Amit vállaltunk, megcsináljuk, ellenszélben…

Ez a tiszás megszorítócsomag

A tiszás Kéri László, aki a minap készített interjút Magyar Péterrel a Tisza propagandasajtójában, közli, hogy nem kell rezsicsökkentés. Az egy blöff. A Tisza megszüntetné…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média