Ha nem békepárti kormányunk lesz, mind ráfaragunk
Muszáj kiállnunk egymás mellett a digitális térben is!
- Orbán Viktor -
Muszáj kiállnunk egymás mellett a digitális térben is!
- Orbán Viktor -
Ha nem békepárti kormányunk lesz, mind ráfaragunk
A szegedi gyűlésről hazafelé a kocsiban meghallgattam Magyar Péter beszédét is.
Egy politikai beszéd stílusa mindig ízlés kérdése, de én nagyon rég nem hallottam olyan beszédet, amelyet szinte végig…
Siker és győzelem! 
Szeged után Jászberénybe nyargalt át a Zebra 

"Én azt vállaltam, hogy megváltoztatjuk a magyarok sorsát, amit az idegenek szeretnének ránk erőltetni, azt, hogy maradjunk kicsik és szegények. Én viszont azt akarom, hogy a magyarok gazdagok és…
Magyarország nem küld sem pénzt, sem fegyvereket Ukrajnába, és nem vesz részt olyan uniós hitelfelvételben, amely a háború céljait szolgálja.
Ki kell maradnunk a háborúból, ezért békepárti kormányra van szükségünk!
A háború kopogtat az ajtón – azért voltunk olyan sokan Szegeden, a Háborúellenes Gyűlésen, hogy meg tudjuk tartani!
Ma is egész jól néztünk ki!
Mindenki jobban jár, amíg Gigi és Curtis énekel és én maradok a prózánál (12 perces kérdezz-felelek a ballib sajtóval kommentben).
Háborúellenes gyűlés, Szeged!