Mit is lehet szakadó esőben, vasárnap délután csinálni? ;)
Leszedtem, eltettem télire. Vegyes savanyúság, almalé. Igaz, családi kaláka volt. Hajnalban odatettem az ebédet, amíg Kecskéden voltam apa…
Harcosok órája. Meghívtak, ott leszek. Harcolunk az igazságért, harcolunk a hazugság ellen. Holnap reggel 7:30-kor Németh Balázs oldalán. 
❤️
/posztok.hu
️ Magyarország méltán büszke kiváló fürdőire!
Csorna pedig büszke lehet az évtizedeken át csak avuló, nemrég azonban jelentős kormányzati támogatásból megújult Diadém Fürdőre!
Ebben a nagy melegben…
Friss elemzésem a 


